Қаныш Сәтбаев атындағы

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 388
басқа формалар - 299
мұғаліммен жұмыс - 202
электрондық ресурстардан - 184
өздігінен білім алу - 134
Дауыс бергендер саны: 1207
Нәтижені көру
«Үш тілде оқыту» бағдарламасын іске асыру барысындағы жылдық жоспар.
01-11-2023 14:00

Тақырыбы:  «Тілдер гармониясының бірлігіне жол ашу»                

Мақсаты:  Үш тілде білім беру бағдарламасын нәтижелі іске асыру барысында,  ұлттық білім саясатына жауап бере алатын көптілді меңгерген тұлғаны  қалыптастыру.

Міндеттері:  

  • гимназияда үш тілде білім беру ортасын құру;
  • пәндердің оқу-әдістемелік кешендерін дайындауды жалғастыру;
  • үш тілде оқыту үдерісін жүргізетін ұстаздарды тілді білу деңгейіне қарай үздіксіз тілдік оқу курстарына жіберу;
  • оқу үдерісі мен тәрбие сабақтастығын қамтамасыз ету;
  • қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі  пәндерінде оқытуда жаңа технологияларды енгізу арқылы оқушылардың коммуникативтік дағдыларын дамыту;
  • тілдер гармониясы бірлігі негізінде  пәнаралық байланысты оқу үрдісінде жүйелі жүргізу.
  •  

 

Бағыттары

Іс шаралар

 

Мерзімі

Жауапты

Күтілетін нәтиже.

І

Үш тілде оқытудың сапасын талдау

1)7,8 сыныптарда химия пәнін терминологиялық негізде ағылшын тілінде оқытуды жалғастыру.

 

2023-2024 оқу жылы .

1 қыркүйек

Кабылбекова А.С.

Абылгазина Э.Т.

Атик Б.В., Жахав Б, Сыздыкова Г.Е.

Тілдерді оқытудың сапасын арттыру

2)  5ә сыныбына терендетіп қазақ тілі мен ағылшын тілін оқытуды енгізу.

1 қыркүйек

Дюсембаев А.К.

Оқушылардың тілдік қорын дамыту.

3)Оқу жоспарының вариативті бөлімінен физика, химия, информатика,  биология, пәндеріне қосымша сағат беру.

1 қыркүйек

Джамалбаева С.С.

Оқушылардың пәндер бойынша ағылшын тілінде білімін дамыту.

4)Жаңа технологияларды енгізу:

а) СТО технологиясы,

б) CLILтехнологиясы

в) функцияналды-      коммуникативті

г) АКТ

д) STEM 

Жыл бойы

Пән мұғалімдер.

Оқушылардың білім сапасын және коммуникативті дағдысын арттыру.

5) Мониторинг жүргізу.

а)  курс бойынша стандарт бағдарламасының орындалу сапасы.

б) коммуникативті дағды деңгейінің дамуы (оқу, жазу)

в) сабақ барысында мониторинг үшін өлшеуіш банкін құру.

6) Химия, информатика, биология пәндері бойынша оқу –әдістемелік құралдардын электрондық нысандарын даярлауды іске асыру.

6) Тілдер гармониясының бірлігі негізінде  кіріктірілген сабақтар өткізу.

 

Жыл бойы

 

 

 

 

 

Сәуір

 

 

Қаңтар

Пән мұғалімдері

Аккентаева К.М.

Стандарт бағдарламасын орындау, ағылшын тілінде білімін кеңейту.

 

 

 

 

Әдістемелік құралдарды жасау.

 

Пән аралық байланысты іске асыру.

ІІ

Оқушылар дың сыныптан тыс тілдік даярлығы

1. «Үш тілділік жарқын   болашақ кепілі»   апталық

2. Үш тілдің патшалығы» ойын –сауық кеші.

3. ТEDХ жобасы бойынша  үш тілде конференция, дебат  өткізу

Қараша

 

Ақпан

 

Сәуір

Сыздыкова М.К.

 

Письмиленова А.Ж.

 

Конакбаев Е.М.

Оқушылардың ағылшын тілінде білімін кеңейту, тілдік қорын дамыту.

ІІІ

Ізденіс. Жаңалық. Тәжірибе.

1. Мұғалімдер    тәжірибесін зерделеу.

2. «Пәнаралақ байланыстарды іске асыруға арналған білім беру ресустары және STEM сабағын жобалау».

облыстық семинар

3. Мұғалімдердің кәсіби құзіреттілігін дамытуда жеке білім арттыру маршруттарын жасау.Басқа білім мекемелерімен тәжірибе алмасу.       

Қазан

 

Ақпан

 

 

Қараша

 

Наурыз

Аккентаева К.М.

 

Атик Б.В.

 

Пән мұғалімдері

 

Джамалбаева С.С.

Үш тілде оқыту бағдарламасын іске асыру.

 

 

Ұстаздардың кәсіби құзыреттілігін дамыту.