Сынып жетекшіге көмек
БІРТҰТАС ТӘРБИЕ БАҒДАРЛАМАСЫ
06-11-2023 12:39
«Біртұтас тәрбие бағдарламасы» – ұлттық, адами құндылықтарға негізделген. Бұл құжатта білім беру ұйымдарындағы тәрбие жұмысын толыққанды жүзеге асыру үшін білім алушылардың бойында қалыптастырылуы тиіс құндылықтар мен тәрбиенің мақсаты, міндеттері айқындалады. Жалпыадамзаттық және ұлттық құндылықтарды бойына сіңірген, әлемдік озық білімді игерген саналы азаматты тәрбиелеу мақсаты көзделеді.
«ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» ҰЛТТЫҚ МӘДЕНИ-АҒАРТУШЫЛЫҚ ЖОБАНЫҢ ТҰЖЫРЫМДАМАСЫ
06-11-2023 12:37
Ұлттық құндылықтар – еліміздің орасан зор интеллектуалдық байлығы және жалпы адамзаттық құндылықтардың, халықтардың мәдени-адамгершілік дәстүрлерінің, ұлттық жасампаздық процесінің сарқылмас қоры. Ұлттық құндылықтар патриоттық сезімдерден, өз халқына, оның мәдениетіне, салт-дәстүріне деген мақтаныш сезімінен, өз ұлтының өкілдеріне жанашырлық сезімдерінен көрінеді және өскелең ұрпақты тәрбиелеудегі ең маңызды қозғаушы күш болып табылады.
«ТОҒЫЗ АЙҒА 9 ІС-ШАРА» ТҰЖЫРЫМДАМАСЫ
06-11-2023 12:35
Тұжырымдама Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 18 бұйрығымен бекітілген Орта білім беру ұйымдарында сынып жетекшілігі туралы ережесі, сондай-ақ білім беруді ұйымдарында тәрбие жұмыстарын ұйымдастыруды жоспарлау бойынша ғылыми ұсыныстар негізінде әзірленді.
«Еңбегі адал жас өрен» жобасы
06-11-2023 12:32
Адал еңбек пен еңбекқорлық мәдениетін кеңінен насихаттау мақсатында «Еңбегі адал жас өрен» жобасы жүзеге асырылады. Жоба еңбек адамының мәртебесін көтеруге, еңбек культін дәріптеуге бағытталады. Жоба шеберінде білім алушылардың кәсіптік бағдарын анықтауға қолдау көрсетуді, өз міндетін адал және жауапкершілікпен атқаруға баулуды және еңбек адамын құрметтеуге үйретуді көздейді.
«Кибербуллинг туралы әңгімелесейік»
10-02-2023 17:36
Психологтың оқушылармен кездесуі. СЛАЙДТАРҒА МӘТІН
КИБЕРБУЛЛИНГ ДЕГЕН НЕ?
10-02-2023 17:33
Кибербуллинг немесе киберқорқыту – бұл компьютерлерді, ұялы телефондарды, смартфондарды немесе кез-келген басқа технологияларды өзге адамның жанын ауырту немесе оны ұялту мақсатында әлденеше рет қолдану.
техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар және терроризм актісі қатері туындаған кезде оқушылар мен оқытушылар құрамының іс-қимыл алгоритмдері
04-06-2021 00:18
1. Алгоритм действий при пожаре в школе: Алгоритм действий при пожаре ответственных лиц Руководитель учебного заведения: - Контролирует передачу данных о возникновении опасной ситуации в пожарну...
Терроризм актінің қауіпі туындаған немесе терроризм акті жасалған жағдайдағы әрекеттер туралы ЖАДЫНАМА
03-06-2021 13:57
.
Балалардың әлеуметтік желіге тәуелділігі
10-05-2021 09:30
(Ата-аналар жиналысының әзірлемесі)
Зорлық-зомбылықсыз өмір сүру қажеттілігі.
04-12-2020 14:01
Тәрбие сағатына материал
«Кибербуллинг туралы әңгімелесейік» Психологтың оқушылармен кездесуі.
03-11-2020 14:05
«Кибербуллинг туралы әңгімелесейік» Психологтың оқушылармен кездесуі.
«Атадан мирас» отбасы күніне қашықтықтан өткізілетін сайыстың ЕРЕЖЕСІ
12-09-2020 11:21
Мақсаты: Балалардың өмірге қажетті білік-дағдыларын тереңдете отырып, ұлттық әдеп-ғұрып пен салт-дәстүрге баулу.Атадан балаға мирас болып қалған ұлттық құндылықтарымызды жаңғырту. Сәлемдесу, сыйластық, үлкенге құрмет көрсету, кішіге қамқор болу, ұлттық дәстүрді дәріптеу арқылы имандылыққа, адамгершілікке, сыйластықа тәрбиелеу.

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 7 соңғысы