Қаныш Сәтбаев атындағы

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 387
басқа формалар - 299
мұғаліммен жұмыс - 201
электрондық ресурстардан - 183
өздігінен білім алу - 132
Дауыс бергендер саны: 1202
Нәтижені көру
Орта буын оқушылары
Кибрат Кәрім
Кибрат Кәрім

Облыстық В.П.Никитенко атындағы XIV интелектуалдық олимпиадасы - ІІІ орын, облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  химия секциясы -  ІІІ орын /2020/, VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІ орын /2021/  жүлдегері.

Аблаева Наргиз
Аблаева Наргиз

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  өлкетану секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Баисов Санжар
Баисов Санжар

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  химия секциясы - ІІІ орын /2020/, VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІ орын /2021/  жүлдегері.

Ермекова Жулдыз
Ермекова Жулдыз

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  физика секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Жулудинова Адель
Жулудинова Адель

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  физика секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Қасқарбай Аружан
Қасқарбай Аружан

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  математика секциясы - ІІІ орын /2019/ жүлдегері.

Култаев Шахзат
Култаев Шахзат

VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІІ орын /2021/ жүлдегері. 

Жалешева Аяна
Жалешева Аяна

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  робототехника секциясы - ІІІ орын /2020/  жүлдегері, республикалық «KazRoboProject - 2020» конкурсының номинация /2019/ иегері.

Жумажанова Жансулу
Жумажанова Жансулу

Облыстық «DARYN ECOART» суреттер мен қолөнер бұйымдарының экологиялық конкурсы - ІІІ орын  /2020/  жүлдегері.

Кабиденова Адина
Кабиденова Адина

Облыстық В.П.Никитенко атындағы XIV интеллектуалдық олимпиада - II орын, республикалық «Ақ Бота» интеллектуалдық марафоны - III орын /2020/ жүлдегері.

Нұрғалиев Аңсар
Нұрғалиев Аңсар

Облыстық «Мен туған  күн - азат күн»  сайысы - II орын,  республикалық «Ақ Бота» интеллектуалдық марафоны - III орын /2020/  жүлдегері.

Салих Ақбота
Салих Ақбота

Республикалық «Ақ Бота» интеллектуалдық марафонның III орын, 5-6  сынып оқушыларына арналған қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен  облыстық пән олимпиадасының III орын /2020/  жүлдегері.

бiрiншiсi алдың. 1 2 соңғысы