Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда94563
Бір айда10298
Бір аптада1560
Кеше297
Тәулік100
Өзекті кестені жүктеп алу
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 164
өздігінен білім алу - 103
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 40
электрондық ресурстардан - 14
басқа формалар - 6
Дауыс бергендер саны: 327
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 64294
150
11616
Үйірмелер

     2017-2018 оқу жылының үйірме, секция кестесі

 

Үйірме аты

бағыты

жетекшісі

күні

сынып

уақыты

1

«Айгөлек» би  тобы

үйірме

Зембаева Д.Н.

дүйсенбі

сенбі

бейсенбі,

сенбі

5,6

 

2,3

14.00-15.30

11.30-12.55

12.30-14.00

10.00-11.30

2

Балауса

үйірме

НургалиеваД.А.

сәрсенбі

8,9

15.00-16.00

3

Жас қалам

үйірме

Бакирбекова  Г.А.

жұма

3-5

13.10-14.30

4

Тоғызқұмалақ

үйірме

Мақсатхан А.

сенбі

3-6

11.30-12.10

5

Ақпарат орталығы

үйірме

Абылгазина Э.Т.

сенбі

8,9

10.00-11.30

6

«Мұрагер» домбыра ансамбілі

үйірме

Солтанова Г.С.

сейсенбі,

сенбі

2-6

12.30-13.30

10.35-11.10

7

«Рауан» вокал тобы

үйірме

Солтанова Г.С.

сенбі

1-7

9.00-10.30

 

Дебат

үйірме

Шаймарданова Н.Т.

сенбі

6,10

15.00-16.30

10.00-11.30

8

Туризм

секция

Дембельбаев Н.А.

сейсенбі, бейсенбі

6-9

15.00-16.30

9

Баскетбол

секция

Хавал Н.

дүйсенбі  

  сенбі (жарыс)

6-8

15.00-16.30

10.00-10.45

10

Волейбол

секция

Зупар Ж.

сәрсенбі,

   жұма    

     сенбі (жарыс)

7,9

14.50-16.30

17.00-18.30

10.50-12.30

11

«Жасұлан» клубы

секция

Джамалбаев  М.С

сенбі

10,9а,9ә

9.45-10.30

12

Атқыштар

секция

Джамалбаев М.С.

сенбі

10,9а,9ә

9.00-9.40

13

Ісмерлер

үйірме

Солтан Г.К.

сенбі

6,7,8

10.00-11.00

14

Сәндік қолөнер

үйірме

Солтан Г.К.

бейсенбі

7,8,9

14.00-14.40

15

Шахмат

үйірме

Бердалина С.Ж.

сәрсенбі,

бейсенбі

2,3 «а»

6 «ә»

13.10-14.30

16

Шахмат

үйірме

Мақсатхан А.

жұма

сенбі

5

3 «ә»

12.30-13.50

10.00-11.30

17

Шахмат

үйірме

Хавал Н.

дүйсенбі,

сәрсенбі

сенбі

4 «ә»

    6  «а»   

7

13.10-13.50

13.10-14.30

11.30-12.55

18

«Афиша» ақындар мектебі

үйірме

Мақсатхан А.

сәрсенбі

6-8

14.00-14.50