Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда94563
Бір айда10298
Бір аптада1560
Кеше297
Тәулік100
Өзекті кестені жүктеп алу
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 164
өздігінен білім алу - 103
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 40
электрондық ресурстардан - 14
басқа формалар - 6
Дауыс бергендер саны: 327
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 64294
150
11616
Интеллектуалдық ойындардың ережесі, кестесі

Интеллектуалдық бағыттағы негізгі іс-шаралардың күнтізбесі

Қыркүйек

1.        Олимпиадалық резерв мектебінің жаңа құрамын құрастыру.

2.        Оқушылар ғылыми қоғамының жұмысын ұйымдастыру (құрамын анықтау, ғылыми жобалар тақырыбын бекіту)

3.        Дарынды балаларға арналған арнайы мектептер арсасында жаратылыстану-математикалық бағытында өткізілетін юниорлық олимпиадаға қатысу (7-8 сын. оқушылары) – математика пәнінен.

4.        «FLEX»бағдарламасы б/ша ағылшын тілінен халықаралық сайыстың іріктеу турына қатысу (8-10 сыныпоқушылары).

5.        Пәндер бойынша  КИО дистанциондық олимпиадаларына қатысу (6-10 сынып оқушылары).

 Қазан

1.        Республикалық «Ақ бота» сайысына қатысу – 28.10.09 (5-10 сыныптар)

2.        Дарынды балаларға арналған арнайы мектептер арсасында жаратылыстану-математикалық бағытында өткізілетін юниорлық олимпиадаға қатысу (7-8 сын. оқушылары) – физика пәнінен.

3.        Облыстық «Мұқағали Мақатаев оқулары» 

Қараша

1.        Республикалық оқушылар ғылыми жобалар сайысының зоналдық турына қатысу (8-11с).

2.        Облыстық оқушылардың ғылыми жобалар сайысының іріктеу турына қатысу (8-11с)

3.        Информатика пәні бойынша Еуразиялық олимпиада – 20-21 қараша.

4.        6-8 сынып оқушылары арасында информатика және программалау бойынша облыстық олимпиадасы (дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі).

5.        «Зерде» атты 5-7 сыныптар арасындағы Қазақстандық ғылыми жобалар сайысының облыстық турына қатысу.

6.        Облыстық «Жалын» олимпиадалық резерв мектебнің І ауысымы(8-11 сыныптар.

7.        11-сынып оқушыларына арналған Президенттік олимпиаданың облыстық кезеңі.

8.        Мектепішілік пәндер олимпиадасы (5-11с). 

Желтоқсан

1.        Қалалық, облыстық пән олимпиадасына дайындық (олимпиадалық резерв мектебінің жұмысы).

2.        Облыстық оқушылардың ғылыми жобалар сайысына қатысу (8-11с).

3.        Ағылшын тілі пәнінен «Бритиш бульдог» халықаралық ойын-конкурсы (6-10 сыныптар).

4.        Қазақ тілінен «Тіл – Тәуелсіздік белгісі» республикалық қашықтық олимпиадасы (8-11 сыныптар).

5.        Дарынды балаларға арналған арнайы мектептер арасында жаратылыстану-математикалық бағытында өткізілетін юниорлық олимпиадаға қатысу (7-8 сын. оқушылары) – биология пәнінен.

6.        Оқушылардың облыстық ғылыми жоба жарыстары (8-11сыныптар).

7.        Қалалық пәндер олимпиадасына қатысу (8-11 сыныптар).

Қантар

1.        Мамандандырылған мектеп оқушыларына арналған математика, физика, информатика пәні бойынша халықаралық Жәутіков олимпиадасы (8-11 сыныптар).

2.        Облыстық пән олимпиадасына қатысу (9-11с).

3.        Оқушылардың облыстық интеллектуалдық марафоны (5-10 сыныптар).

4.        Дарынды балаларға арналған арнайы мектептер арсасында жаратылыстану-математикалық бағытында өткізілетін юниорлық олимпиадаға қатысу (7-8 сын. оқушылары) – химия пәнінен.

5.        Республикалық ғылыми жобалар сайысына дайындық

6.        «ХХІ ғасыркөшбасшысы» атты мектепішілік интеллектуалдық ойын.

7.        «Зерде» атты 5-7 сыныптарарасындағы Қазақстандық ғылыми жобалар сайысы.

8.        Компьютерлік физика б/ша халықаралық ғылыми жобалар сайысы (Ресей). 

Ақпан

1.       Республикалық ғылыми жобалар сайысына қатысу.

2.       Халықаралық математикалық «Кенгуру» сайысына дайындық жұмыстарын жүргізу.

3.       «Алтын жабағы» атты халықаралық интеллектуалдық ойын (6-10сын.

4.       У.Жолдасбеков атындағы математика және механика бойынша зерттеу жобаларының халықаралық конкурсы (10-11 сыныптар).

5.       Қазақтілі мен әдебиетінен 6-8 сынып оқушыларына арналған облыстық олимпиадасы.

Наурыз

1.        Азия-Тынық мұхиты елдерінің математикадан халықаралық қашықтық олимпиадасы (8-11сыныптар).

2.        «Жібекжолы» халықаралық математикалық олимпиадасы (8-11 сыныптар).

3.        Халықаралық математикалық «Кенгуру», «Кенгуру-лингвист» сайысына қатысу (5-10с)

4.        Республикалық  пәндер олимпиадасы (9-11сын.)

5.        Экономикадан республикалық олимпиадасы (9-11 сын.)

6.        Жаратылыстану пәндері бойынша 5-6 сынып оқушыларына арналған олимпиада.

7.        Қазақстан тарихы пәнінен «Тарихата» республикалық қашықтық олимпиадасы (6-10сын.)  

Сәуір 

 

1.        Мектепішілік «Ғылым күні» мерекесі.

2.        «Сәтбаев оқулары» ғылыми-практикалық конференцияға қатысу.

3.        Химиядан мектеп оқушыларының халықаралық Менделеев олимпиадасы (9-11сын)

4.        Экологиядан республикалық олимпиадасы (Семей) (9-11сын).

5.        «Ғылым әлемін ашамыз» атты халықаралық балалар конференциясы (Астана).

6.        Облыстық «Абай оқулары» (5-10 сын). 

Мамыр

1.        «Менің ізденістерім» атты мектепішілік оқушылардың ғылыми жобалар сайысы (5-9 сын.)

2.        Қ.И.Сәтбаев атындағы халықаралық олимпиадасы (7-8 сын.)

3.        Қ.Бітібаева атындағы халықаралық олимпиадасы (9-11сын)

4.        «Математика және жобалау» халықаралық ғылыми конкурсы (9-11сын.)

5.        Математикадан Балкан олимпиадасы (9-11сын)

6.        Облыстық «Махамбет оқулары» (6-10 сын)

Маусым

1.       Жасөсіпірімдер арасында математикадан Балкан олимпиадасы.

2.       «Жалын» аттыжазғы ОРМ.

Шілде

1.       «Туймаада» атты халықаралық оқушылар олимпиадасы (Саха, Якутия).

2.       Математикадан халықаралық олимпиадасы (IMO)

3.       Химиядан халықаралық олимпиадасы (IPhO)

4.       Физикадан халықаралық олимпиадасы (APhO)

5.       Биологиядан халықаралық олимпиадасы (IBO)

6.       «Дарын» атты республикалық жазғы профильдік ғылыми-өндірістік мектеп (Байқоныр)

7.       Ресейдің жазғы мектептері:

- НИТУ «МИСиС» (Москва қ.);

- Санкт-Петербург;

- ЦДО «Перспектива» (Омск қ.);

- СУНЦ НГУ (Новосибирск қ.);

- Киров жазғы мектебі.